Müşteri Destek Hattı: 0312 241 54 05     |     destek@bfc.com.tr

2014 Avrupa Bulut Ödülleri

Ana Sayfa

Eğitimler

Özel Çözümler

Hakkımızda

İletişim

Özel Çözümler

Kusursuz işleyişe hazır olun

Çok şubeli özel şirketlerin şubeler arası görüşmelerini sağlar. Bu sayede şubeler arası toplantılar sırasında oluşan konaklama, yol ve harcırah gibi giderleri ortadan kaldırır. Tekrar izleme imkanıyla yanında getirdiği benzersiz avantajları da bulunur.

ADEKAS
Video Konferans Sistemi

E-Fatura ve Mobil İmza işlemlerinde kullanabileceğiniz, Java Applet sürümü de bulunan bir çözümdür. MultiSignX; fikirlerinizi ve tasarımlarınızı imzalayarak saklamayı sağlayan XAdes, CAdes, PDF İmzalama, TIFF'den PDF'e otomatik dönüştürme ve diğer tüm dosya imzalama formatlarını destekler.

MultiSignX

Mobil İmza ve E-İmza

Elçilik başvuru sayfalarında sıkça rastlanan Acrobat Form olarak hazırlanmış PDF formları farklı günlerde tekrar geldiğinizde dahi doldurduğunuz bilgileri kaybetmeden saklayan özel bir çözümdür. Aynı verileri tekrar doldurmak üzere saklamak isterseniz, bir dahaki gelişinizde otomatik olarak doldurulmuş bir form bulursunuz.

PDF
Raporlama Araçları

Uygulama ile birbirinden güzel ve hareketli görsel analizler yapabilir, farklı türlerden istediğiniz şablonu seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Görsel
Analiz Yazılımı

Basılı evrakların metne çevrilmesi, plaka okuma, banka çek seri numarası okuma ve Türkçe elyazısı okuma işlerinde kullanılmaktadır. Ürünümüzü iHunter cihazından gelen dövizleri ayırt etmekte ve para seri numaraları okumakta kullanabilirsiniz.

OCR ve
ICR Çözümleri

Dinamik internet sitelerinizin içeriğini CMS ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Sitelerinizdeki fotoğraf, video, ses ve benzer tüm dosyalarınız ile yazı alanları, banner yönetimi, çoklu kullanıcı yapılarını yönetebilir, sitenize işlev kazandırabilirsiniz.

CMS
İçerik Yönetim Sistemi

Secure HTTP Gateway

Secure E-Mail Gateway

Secure Telnet Gateway

Fakslarınızı ve posta ile gelen kağıt evraklarınızı sisteme yükleyerek güvenli bir şekilde saklayabilmenizi ve bu evraklara dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişebilmenizi sağlar.

SecureCloud

Güvenli Evrak Sunucusu

Bilgisayarınızda sakladığınız dosyaları e-imzanızı kullanarak o anda üretilen bir anahtar ile şifreleyebilir, bu sayede sizden başka herkesin o dosyaya erişimini engelleyebilirsiniz.

SecureDisk

Şifreli Disk Aracı

Aradığınız çözümü bulamadınız mı? Sorun değil! Size size özel yazılım geliştirelim.

B2B - Bayi Sistemi, Mobil Ödeme Entegrasyonu, Kredi Kartı Modülü, SSL Sertifikası ve Statik IP sağlanması, Hediye Çeki / Puan Sistemi, Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu, XML Entegrasyonları, Facebook Store'da Yayınlama İmkanı, Google Richsnippets, Ürün Karşılaştırma, Akıllı Filtre ve Ürün Seçenekleri, Davet Sistemi, Online Fatura Kesme Modülü, Excel Ürün Aktarım Robotu, Promosyon Modülü, Seo Etiket, Mobil E-ticaret Sitesi

2010 yılında tüm altyapısını tamamlayarak Ankara’den yola çıkan BFC Bilişim, “Bulut Teknolojisi”ni başta Türkiye olmak üzere dünya çapında daha işlevsel hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. BFC Cloud, Sanal Sunucu, Dedicated Sunucu ve E-Ticaret ürünleri ile tüm sektörlerin yanında.

Sosyal Medya

Hakkımızda

© 2014 BFC Bilişim. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Karemedya