Müşteri Destek Hattı: 0312 241 54 05     |     destek@bfc.com.tr

2014 Avrupa Bulut Ödülleri

Ana Sayfa

Eğitimler

Özel Çözümler

Hakkımızda

İletişim

Hakkımızda

2010 yılında tüm altyapısını tamamlayarak Ankara’dan yola çıkan BFC Bilişim, “Bulut Teknolojisi”ni başta Türkiye olmak üzere yurt dışında da daha işlevsel hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor.
Pek yakında Amerikan piyasasına da girecek olan BFC Bilişim, hizmet ağını genişletirken kalitesini de
her geçen gün arttırıyor.

 

Sunduğu hizmet çeşitliği ile sektörlerin profesyonellerle çalışmasını amaçlayan BFC Bilişim, kısa zamanda farkını ortaya koymayı başardı. Ana hizmet kalemleri olarak BFC Cloud, Sanal Sunucu, Dedike Sunucu ve
E-Ticaret’i belirleyen BFC Bilişim, sektöre yönelik verdiği “Eğitimler" ile de odak noktası haline geldi.
Geliştirdiği esnek altyapısıyla kurum ve kuruluşlara özel çözümler sunan BFC Bilişim, çalışma ağını da
günden güne genişletiyor.

 

Bulut hizmet olarak servis edilen uygulamalar geliştiren BFC Bilişim, kısa zamanda aynı sektördeki pek çok global şirketin sunduğu hizmeti daha iyi imkanlarla kullanıcılarına sunmaya başladı. Verdiği hizmetler ile kolay kullanım, her yerden erişebilirlilik ve düşük maliyetlerle sunma misyonunu belirleyen BFC Bilişim sektöre yön vermek ve şirketlerin yanında olmak için sizlerle.

2010 yılında tüm altyapısını tamamlayarak Ankara’den yola çıkan BFC Bilişim, “Bulut Teknolojisi”ni başta Türkiye olmak üzere dünya çapında daha işlevsel hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. BFC Cloud, Sanal Sunucu, Dedicated Sunucu ve E-Ticaret ürünleri ile tüm sektörlerin yanında.

Sosyal Medya

Hakkımızda

© 2014 BFC Bilişim. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Karemedya